Зовнішнє незалежне оцінювання

Відділ моніторингу, інспектування навчальних закладів та методичної роботи управління освіти Кельменецької райдержадміністрації

Склад відділу:

Андрущак Лідія Петрівна – начальник відділу

Черна Тетяна Георгіївна – головний спеціаліст

Основні завдання відділу

• Вивчення та узагальнення вітчизняного і зарубіжного досвіду з питань моніторингу якості освіти, поширення інформації щодо моніторингових досліджень в системі освіти.

• Проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи щодо процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання серед учнівської та батьківської громадськості, педагогів, управлінців.

• Участь у загальнодержавних та регіональних моніторингових дослідженнях якості освіти.

• Накопичення, вивчення та узагальнення інформації про стан розвитку системи освіти району.

• Аналіз рівня навчальних досягнень та якості знань учнів, змін її кількісних і якісних показників у навчальних закладах району; відповідності якості знань учнів державним стандартам.

• Координація діяльності, здійснення методичної, консультативної допомоги, надання пропозицій навчальним закладам району, щодо поліпшення якості загальної середньої освіти та усунення виявлених негативних тенденцій.

• Проведення державної атестації навчальних закладів.

Основні функції відділу