Весела Лариса Василівна

image001

Має глибокі науково-теоретичні знання з географії, психології, педагогіки й методики. Відзначається надзвичайною трудолюбивістю, відповідальністю, творчим підходом у проведенні різних типів уроків, широко пропагує методику нестандартних уроків.

Має власні напрацювання щодо застосування інтегрованого, проблемно-дослідницького, особистісно зорієнтованого, випереджаючого, блокового та бінарного навчання. Її творчому почерку притаманні національний колорит у поєднанні з національною ідеєю, оригінальність змісту і форми, ефективне використання інформаційних технологій, дидактичного, наочного матеріалу.  Талановитий організатор, наставник учнівської молоді, вона є їх старшим товаришем, з яким працювати легко, просто, цікаво, але й відповідально.

За пять років пятдесят її вихованців стали переможцями  районних, двадцять – переможцями обласних олімпіад, краєзнавчих конкурсів. А її вихованець у 2015 році Чернятинський Максим   приніс області аж три перемоги державного рівня: І місце в конкурсі-захисті наукових робіт, ІІ місце – в олімпіаді з географії, ІІІ місце як учасник обласної команди-призера Всеукраїнського турніру юних географів. На рахунку учня Лариси Василівни  Громика Владислава за попередні два роки було перше, третє місця на державному етапі  Всеукраїнської олімпіаді з географії. А в 2017 році Влад посів І місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу- захисту учнівських науково-дослідних робіт.