Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації

Графік районних інструктивно-методичних нарад

Додаток

до листа управління освіти

14.08.2018 № 01-20/621

ГРАФІК

проведення районних інструктивно-методичних нарад

щодо організації навчально-виховного процесу

  в навчальних закладах району в 2018/2019 н.р.

 №

п/п

Дата проведення

Час

Категорія

Місце проведення

Відповідальні

1.

 

23.08

8.30 – 10.00

Захист Вітчизни

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№10

Гулійчук Д.Д.,

Козак О.В.,

Озорович В.І.

 

2.

10.00-11.30

Географія, економіка

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№9

Матковський О.В.,

Долга Н.В.

3.

 

10.00-11.30

Фізичне виховання

 

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№10

Ткач О.І.,

Козак О.В.

4.

08.30-10.00

Іноземні мови (англійська, французька, німецька)

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№2

Яцишена Є.В.,

Паламар Т.М.

Андрущак А.С.,

Ранецька Т.С.,

Требик Н.О.

 

5.

10.00-11.30

Зарубіжна література

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№29

Яцишена Є.В.,

Власова М.М.

6.

8.30-10.00

 

Історія, правознавство, етика, основи здоров’я, християнська етика

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№26

Ткач О.І.

Адамчук А.В.

7.

09.00-11.00

Дошкільна освіта

 

ЗДО №1

Андрушак Л.П.,

Козярська Л.В.

8.

10.00-11.00

Фізика, астрономія.

 

 

 

 

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№33

Паламар Т.М.,

Руснак В.В.

9.

 

 

11.00-12.30

Математика

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№35

Паламар Т.М,

Чебан А.Г.

10.

27.08

08.30-10.30

 

Українська мова і література, українознавство

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№27

Яцишена Є.В.,

Андрущак Н.Д., Дєдов І.Н.

11.

10.30-12.00

 

Художня культура, образотворче мистецтво,  музичне мистецтво

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№6

Яцишена Є.В.

Швець І.Д., Шпірюк І.Ф.

12.

10.00-12.00

Заступники директорів з виховної роботи

ДЮЦ

Гергелійник І.М.

13.

09.00-10.30

Трудове навчання

 

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№5

Гулійчук Д.Д.,

Костенюк В.В.,

Мельник Л.Я.

14.

09.00-11.00

Хімія, біологія, екологія

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№32

Грицик А.В., Ткач С.А.,

Анюк Н.Д.

15.

11.00-12.00

Бібліотекарі

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№19

Гулійчук Д.Д., Гебрин Л.В.

16.

08.30-11.30

 

Початкові класи

Кельменецький ліцей-опорний заклад, «Дивосвіт»

Грицик А.В.,

Голяк О.Г.,

Дімітрюк В.П.,

Мартинюк А.А.

Самошина В.М.

17.

09.00-11.00

Психологи

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№21

Грицик А.В.

Музика Т.М.

18.

9.30-12.00

 

 

Заступники директорів з н/в роботи

 

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№24

Матковський О.В.

 

19.

 

9.00-11.00

Інформатика

 

Кельменецький ліцей-опорний заклад, каб.№31

Гарабажій М.В.

Паламар Т.М.

20.

28.08

9.30-11.00

 

Інклюзивна освіта Вчителі-логопеди

ДЮЦ

Гричанюк Б.В.

Бриндак В.В.

  Завідувач РМК                                                             О. Матковський

photo

 

 

 



« повернутися до списку новин