День знань у Подвір'ївській ЗОШ

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах доспіли яблука і сливи. А свято знань знову зібрало у рідному колі учнів, вчителів, батьків Подвір’ївської школи.

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової  нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і визначальним у житті він стане для 11 милих першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати майбутню професію. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.