День знань в Лівинецькій ЗОШ

Наш спільний дім — єдина Україна,

Сьогодні всіх дітей скликає на урок.

Щаслива буде хай кожнісінька дитина

І впевнено в науку робить крок!

Всенародне свято – 1 вересня – День знань і початок нового навчального року – особливий день. З ним завжди пов’язані урочистість, піднесеність, мудрість, доброта і людяність, в чому переконалися учні, батьки та гості, які були присутні на святі в Лівинецькій ЗОШ.

З вітальним словом, до всіх учасників заходу, звернулася директор школи                    Мельник Л.О., яка привітала всіх  з початком навчального року та вручила грамоти  учням школи.

У цей день для першокласників, маленьких мешканців Країни Знань, було відкрито першу сторінку їхнього шкільного життя. На урочисту лінійку їх супроводжували не лише батьки, а й перша вчителька Фустій І.П. та вихователь ДНЗ Вільховецька С.В. Одинадцятикласники вручили першокласникам пам’ятні подарунки.

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали герої Небесної Сотні та мужні воїни антитерористичної операції, серед яких і наш учень Гарбуз Олександр . Саме вони стали до боротьби із злом, заплатили і платять за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

Після цих слів всі присутні вшанували  хвилиною мовчання загиблих Героїв Небесної сотні та полеглих в антитерористичній операції.

Слова подяки вчителям та поради маленьким першачкам звучали із вуст старшокласників. Хвилююче зазвучав перший дзвіночок у руках першокласниці Моток Богдани та випускника Балагура Сергія , який покликав школярів до класів на перший . В кінці свята  учні школи виконали флешмоб  «Нехай квітує Україна» та просили в Господа Бога та Ісуса Христа миру і злагоди для нашої держави.

Після проведення першого уроку в приміщенні актового залу відбулися загальношкільні батьківські збори на тему: «Про якість знань школярів у 2017/2018 н.р. та завдання на 2018/2019 н.р.».