День Знань. Дністрівський НВК

Двері школи відчинив,
Школярів дзвінком врочистим
До навчання запросив.

Сьогодні, 3 вересня 2018 р. у Дністрівському навчально-виховному комплексі відбулася урочиста лінійка «Добрий день, країно знань!».

На святі були присутні: директор ТОВ  «Дністрові роси» - Станіслав Васильович Грифлюк,  сільський голова – В’ячеслав Миколайович Цекало, випускник школи, приватний підприємець – Віктор Львович Рагульський,  голова батьківського комітету Ігор Григорович Гричанюк та ветерани освітянської ниви.

За традицією всіх присутніх привітала з початком нового 2018/2019 н. р. директор Дністрівського НВК Цекало Зоя Іванівна та вручила похвальні листи і букварики першокласникам.  Побажав успіхів у навчанні Станіслав Васильович Грифлюк та подарував у клас першокласників телевізор. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся сільський голова В’ячеслав Миколайович Цекало та подарував принтери  в перший клас та дошкільний підрозділ. Приватний підприємець – Віктор Львович Рагульський подарував м’ячі  та спортивний інвентар для учнів комплексу.

Наприкінці свята всі присутні були запрошені на перший урок у 2018/2019 навчальному році.