Змагання з військово-прикладних видів спорту

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем Українського козацтва.

В переддень цього свята для учнів старших класів закладів освіти району проведено змагання з військово-прикладних видів спорту.

На районний захід були запрошені військовий комісар Кельменецького військового комісаріату, підполковник Андрій Харівський, старший прапорщик Державної прикордонної служби України Сергій Кучейник, начальник РС УДСНС Сергій Тодорюк, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану «Воїнів-інтернаціоналістів» Юрій Цуркан, голова Кельменецької районної організації товариства сприяння обороні України Вадим Юр’єв; голова Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас» Юрій Ковалець, представники осередків громадської організації «Ніхто крім нас» в Глибоцькому та Сокирянському районах, Володимир Шевченко та Тарас Гайдей, директор ПП ЮГРО Лілія Бортич.

Учні змагалися в бігу на 100 метрів, підтягувалися на перекладині, стріляли з гвинтівки та метали гранати, кращі з яких були нагороджені дипломами та грамотами.

Під час змагань проводилися і навчання. Працівники РС УДСНС вчили гасити умовну пожежу, вихованці та інструктори спортивно-патріотичного клубу «Шершень» демонстрували елементи рукопашного бою, представники Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас»,  військового комісаріату та Державної прикордонної служби України організували для учнів виставку зброї та вчили розбирати та збирати автомат Калашникова. По завершенні змагань всіх учасників пригощали смачною солдатською кашею.

Змагання з військово-прикладних видів спорту вдались, учні продемонстрували вправність, силу, знання та мужність. Віримо, що ці якості їм знадобляться у житті.