Олімпійський вогонь у Бузовицькому НВК

« Швидше, вище, сильніше» - саме під цим  гаслом 11 вересня 2018 року в Бузовицькому НВК вчителем фізичної  культури Добрюк Людмилою Вікторівною  було відкрито шкільні «Малі Олімпійські ігри».

Учні навчального закладу ознайомилися із  історією олімпійських ігор, їхнім девізом та символом за допомогою феєричних танців та ритмічних слів. Вчитель фізичної культури Добрюк Л. В. оголосила  присутнім план проведення Олімпійського  тижня. Після чого  найкращі спортсмени закладу, під бурхливі оплески до залу занесли символічний олімпійський вогонь  та олімпійський прапор. Особливим стало це свято для першокласників, які прочитали слова  присяги і були прийняті до лав спортсменів НВК  та   нагороджені  символічними медалями. Закінчилося свято під енергійні виклики учнів :« Фізкульт –ура, спортивні змагання починати пора».