День знань в Грушовецькому НВК

День знань – одне з наймасшабніших загальнодержавних свят. Воно глибокородинне і хвилююче, трепетне і пам’ятне. Цей день особливий тим, що першокласники переступлять поріг Нової української школи.

На святковій лінійці були присутні вчителі на заслуженому відпочинку, сільський голова Книш О.В., батьки, жителі сіл Грушівці та Нагоряни.

Неможливо в цей день не згадати тих, хто звеличив нашу землю та віддав життя за мирне небо. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували воїнів, які загинули на сході України. Дев’ятикласники  поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам – односельчанам та до меморіальної дошки Ігорю Філіпчуку.

З привітальними словами до всіх присутніх звернулися: директор НВК Вовчук Л.В., сільський голова Книш О.В., перша вчителька Касько Л.В. та  мати першокласника Яковець О.В.

Перший дзвоник, який пролунав на подвір’ї школи, запросив учнів та їх батьків на Перший урок.