Розпочався новий навчальний рік…

У понеділок 3 вересня заклади освіти району розпочали навчання. За парти сіло 3461 учнів. Цього року навчання у перших класах розпочали 367 дітей. Освітній процес забезпечують 467 педагогічних працівників.

Головною подією цього навчального року безперечно є старт реформи «Нова українська школа», метою якої є створення нового освітнього середовища та нового змісту освіти для учнів перших класів.

Упродовж 2018 року 36 вчителів, які цього року навчатимуть учнів перших класів Нової української школи, пройшли підвищення кваліфікації.

На підготовку до нового 2018/2019 навчального року місцевим бюджетом було виділено 985тис.грн., сільські ради виділили 1млн.619тис.8грн. На обладнання для початкової школи з державного бюджету виділено 1 млн.299тис.165грн., з місцевого бюджету – 112тис.466грн.

Усі учні перших класів безкоштовно отримали набори LEGO, що мають допомогти впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес.

Зміни у шкільній освіті стосуватимуться базової і старшої школи. Зокрема, в базовій школі розпочнеться запровадження елементів компетентнісного підходу, а старша школа отримала більше можливостей для профільного навчання.

Починаємо новий 2018/2019 навчальний рік з Україною у серці, з вірою у краще майбутнє та любов’ю до ближнього.

Гарного навчального року!