Тренінгове навчання «Я хочу знати свої права!»

Сьогодні, 20 вересня 2018 року, на базі районного дитячо- юнацького центру під керівництвом методиста ДЮЦу Інни Гергелійник, методиста райметодкабінету Інни Яцишеної та головного спеціаліста управління освіти з питань молоді та спорту Євгена Паламарчука відбулося тренінгове заняття "Я хочу знати свої права".

Учасниками тренінгового навчання стали лідери учнівських колективів закладів загальної середньої освіти району. Діти мали можливість попрацювати над різними завданнями: «Дерево права» , «Одинаковий горіх», «Комендантська година». Колективно дали визначення, «…що ж таке право?», визначили, які види прав бувають, мали змогу познайомитися зі змістом статей із Конвенції ООН з прав дитини, які презентував Євген Паламарчук – головний спеціаліст з питань молоді та спорту Кельменецької райдержадміністрації. В кінці тренінгу учасники попрацювали над реальними ситуаціями, визначили, які права порушувалися та куди варто звернутись по допомогу. Діти не лише дізналися про права та обов?язки, а і зрозуміли їх значущість, познайомились із документами, які захищають і охороняють права дитини в нашій країні.

Учасники тренінгу зробили висновки, що кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття необхідності, саме ці чинники і впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. Кожен учасник проведе подібне заняття у своїх шкільних колективах, побудуть в ролі редактора газети та попрацюють над конкурсним завданням " Краща сторінка правої газети».

?????????»?????° ?????? ?????? ?????????????° ?????»?????? ???µ?»?????µ???µ??????????.