Перевірку закладів освіти до нового 2018/2019 навчального року завершено

17 серпня у районі завершилася перевірка готовності закладів освіти до початку нового 2018/2019 навчального  року.

За спільних зусиль управління освіти райдержадміністрації, педагогічних колективів, органів місцевого самоврядування, батьків, громадськості, спонсорів проведена велика робота по створенню комфортних умов для навчання та виховання дітей, а саме: навчальні кабінети відремонтовані, поповнені методичним обладнанням, технічними засобами навчання та дидактичним матеріалом, готові спортивні майданчики та системи опалення, створені затишні умови для дошкільнят. Отже, 1 вересня всі заклади освіти готові гостинно відчинити двері перед вихованцями та  школярами і розпочати новий навчальний рік.