Героїв країна – моя Україна!

11 жовтня 2018 року Грушовецький НВК радо зустрічав учасників АТО сіл Грушівці та Нагоряни  на святі до Дня захисника України.

Теплі слова привітання та подяка пролунали з вуст сільського голови Книша О.В.  та директора НВК Вовчук Л.В.

Учні закладу дарували присутнім запальні танці  (2 клас – «Вальс», 4 клас – «Я-ти, він-вона», 6-7класи – «Полька», 8-9 класи – «Василина», «Дивна квітка») та пісні (2 клас – «Я – українка», 5 клас – «Їхали козаки», Долга А. – «Україна – це я»), декламували вірші (Фіщук Н., 7 клас, вчитель української мови та літератури Цуркан М.Г. з учнями 6-7 класів).

Директор Будинку культури Кіфірюк А.П. привітала учасників бойових дій на сході України та заспівала пісні «Не твоя війна», «А я живий, матусенько, живий».

На святі учнівське самоврядування презентувало продовження проекту «Наш Герой».

Учні 1 і 3 класів подарували учасникам АТО осінні букети.

Закінчилося свято покладанням квітів до меморіальної дошки  Ігорю Філіпчуку та до пам’ятника загиблим воїнам –односельчанам.