Гуцул Тетяна Степанівна

Гуцул Тетяна Степанівна, народилася 30 березня 1969 року в с.Іванівці Кельменецького району Чернівецької області.

У 1992 році закінчила Кам’янець-Подільський  державний педагогічний інститут ім. В.П. Затонського. Працює в   середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Іванівці з 1988 року, на посаді вчителя початкових класів – з 2000 року. Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст  вищої категорії», «учитель-методист»,  нагороджена знаком «Відмінник освіти України».   Призер другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2004», переможець конкурсу «Педагогічна творчість освітян Кельменеччини». Займається проблемами екологічного виховання через використання проблемно-пошукового  методу навчання. Зібрала та впорядкувала матеріал, об’єднаний темою «Від екології довкілля до екології душі». Досліджує тему зв’язку українського народознавства та етнопедагогіки. Одружена, виховує трьох дітей.

Основні напрацювання:

1. Гуцул Т.С. Перші кроки. Адаптація шестирічного першокласника до нових умов шкільного життя. Посібник для вчителя. /Схвалено Вченою радою ІППОЧО.
  2. Гуцул Т.С. Чомусикам і Щомусикам. Посібник для вчителя. /Розглянуто на засіданні РМК.
  3. Гуцул Т.С. Дива в природі. Методичні рекомендації до уроків розвитку зв’язного мовлення в 1-4 кл./Розглянуто на засіданні РМК.
  4. Гуцул Т.С. Програма курсу «Основи екологічних знань у початкових класах»1-4 кл. / Гуцул Т.С., Білик Є.В.  /Розглянуто на засіданні РМК.
  5.  Дивосвіт природи. Матеріали  для вчителя (До програми курсу «Основи екологічних знань в початковій школі» 1 клас) /Упор. Гуцул Т.С., Білик Є.В./Розглянуто на засіданні РМК.
  6. Світ через краплину роси. Матеріали для вчителя (До програми курсу «Основи екологічних знань в початковій школі» 2 клас) /Упор. Гуцул Т.С., Білик Є.В./ Розглянуто на засіданні РМК.
  7. Жива душа при роди. Матеріали  для вчителя (До програми курсу «Основи екологічних знань в початковій школі» 3 клас) /Упор. Гуцул Т.С., Білик Є.В./Розглянуто на засіданні РМК.
  8. Людина і природа. Матеріали для вчителя (До програми «Основи екологічних знань в початковій школі» 4 клас) /Упор. Гуцул Т.С., Білик Є.В./ Розглянуто на засіданні РМК.
  9. Гуцул Т.С.  Програма курсу «Література рідного краю в початковій школі» 3-4кл./ Схвалено Вченою радою ІППОЧО.
  10. Збірка для читання «Буковинські перлинки – допитливій дитинці» 3 кл. (До програми «Література рідного краю в початковій школі»)  /Упор. Гуцул Т.С./ Схвалено Вченою радою ІППОЧО.
  11. Збірка для читання «Буковинська читаночка» 4 кл. (До програми «Література рідного краю в початковій школі») /Упор. Гуцул Т.С./ Схвалено Вченою радою ІППОЧО.
  12.  Гуцул Т.С. Сходинки до творчості. Збірник завдань для розвитку творчого мислення молодших школярів. /Схвалено Вченою радою ІППОЧО.
  13. Гуцул Т.С. Доторкнись до природи серцем. Навчально-хрестоматійне видання /Упор. Т.С. Гуцул, Є.В. Білик, Н.Г. Животченко. Чернівці, 2013. – 452с.: 40іл.
  14.  Гуцул Т.С. Буковинська мозаїка. Літературно-методичний альманах. Гуцул Т.С., Животченко Н.Г. /– Чернівці, 2014. – 288с.: 7іл.